LHV järelmaks

LHV järelmaks teeb ostmise mugavaks.

LHV soodsa järelmaksuga ostes saad kaupa või teenust kohe kasutama hakata, kuid tasumine toimub osade kaupa.

Esita taotlus Vaata olemasolevat limiiti

  • Vastus taotlusele mõne minutiga
  • Sissemakse alates 0 eurost
  • Intress alates 15,9% järelmaksu jäägilt
  • Kuumakse alates 10 eurost
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine

LHV arvutab intressi ainult järelmaksu jäägilt mitte kogu järelmaksu summalt. See tähendab, et intressimaksed vähenevad iga kuu, sest sinu järelmaksu jääk väheneb. Levinum on aga intressi võtmine kogu algselt järelmaksu summalt, mille puhul on intressikulu oluliselt suurem.

Tutvu ostukohtade ja parimate pakkumistega.

Järelmaks erakliendile

Järelmaksuga ostmiseks on kõige mugavam täita taotlus meie kodulehelvõi LHV järelmaksu koostööpartnerite juures. Arvutame sulle krediidilimiidi, mille ulatuses saad 90 päeva jooksul kõikide meie partnerite juurest osta. Limiidi kasutamiseks internetipoes lisa kaubad ostukorvi ning vali maksmisviisiks LHV järelmaks, tavakaupluses pöördu müüja poole.

Samuti on sul võimalus kanda limiit väikelaenuna ka enda pangakontole. Väikelaen sobib hästi näiteks kodu remondiks või kasutatud auto soetamiseks, kuid ka reisimiseks või ootamatuteks väljaminekuteks. Sina ise otsustad, milleks seda raha kasutada. Kuni aasta lõpuni on väikelaenulepingu sõlmimine sulle tasuta ja tagatist pole vaja. Sõlmi väikelaenuleping 

LHV järelmaks on turvaline. Ainsana Eestis pakume järelmaksukindlustust, mis tagab, et võimalike ootamatuste korral ei jää sa järelmaksu tasumisega hätta.

Järelmaks ettevõttele

Nüüd saab LHV järelmaksuga osta ka ettevõte. Selleks esita meile taotlus, ettevõtte viimane majandusaasta aruanne, bilanss ja kasumiaruanne viimase kuu seisuga. Saada dokumendid aadressile finance@lhv.ee ja pakkumine edastatakse sulle hiljemalt kolme päeva jooksul. Järelmaksu saab taotleda ettevõte, kes on tegutsenud vähemalt ühe aasta. Vajadusel võime küsida ka käendust ettevõtte omanikult, juhatuse liikmelt või teiselt ettevõttelt.