CRAMER 48TB10 KARKASS

Tootekood: 2101886

229,00 

Akuga rohulõikur 48TB10, karkass, Cramer/Akutrimmer Cramer

48TB10 on kerge ja võimas akuga rohulõikur, mis on mõeldud kasutamiseks keskmistes kuni suurtes aedades. Seade pakub täiuslikku jõudluse ja manööverdusvõime tasakaalu üldiste muru- või võsalõikustööde hõlpsaks teostamiseks. Mugavus on tagatud tänu täielikult reguleeritavale kaksikkäepidemele ja ergonoomilisele rakmetele, samas kui aku on vahetatav kõigi teiste Cramer 48V tööriistadega. Crameri abil saad oma aias ka kõige nõudlikumaid tööd teostada kiiresti, tõhusalt ja ohutult.

Meie 48 V tehnoloogia konkureerib edukalt traditsioonilise sisepõlemismootori jõudlusega, kuid sellel on oluliselt madalamad jooksvad kulud ja suurem kasutusmugavus, mistõttu on see igale majaomanikule mõistlikuks valikuks. Lisaks kulude ja jõudluse eelistele tagab Cramer 48V sari kasutajale ohutuse, madala vibratsiooni ja -mürataseme. Kasutamisel ei tekita kahjulikke heitmeid. Mugavaks tööks on rohulõikur varustatud kahe nupuga käivituse ja täielikult reguleeritava kaksikkäepidemega.

Cramer 48V tooteperekonna akud on vahetatavad kõigi sama platvormi toodete vahel, alates puhuritest, hekilõikuritest, trimmerites mootorsaagideni.
Üks aku mis tahes aias ette tuleva töö teostamiseks

1 laos

Kohila ladu Laost otsas
Keila ladu 1 laos
Lisa võrdlusesse
Kategooriad: ,
Kuumakse:
Järelmaksu taotlemiseks valida kassa lehel vastav makseviis.
Mootor48/24V harjadeta mootor
Soovituslik aku48B96
Maksimaalne võimsus1000 W
Lõikekiirus6300 p/min
Lõikelaius40 cm
Akupesa1
Seadistatav kaksikkäepideJah
Pöördemoment1,2 Nm
Toru läbimõõt25,4 mm
Reduktori kaldenurk30 kraadi
Kaal4,5 kg
Vibratsioonitase (m/s²)2,5
Komplektiskandetraksid ja 2 tamiiliga trimmipea