CRAMER 48TX10K2 KOMPLEKT
Tootekood: 2101786UA
Akuga murutrimmer 48TX10K2, komplekt, Cramer
Cramer 48TX10K2 on 48 V võimas akuga trimmer, mis on mõeldud kasutamiseks keskmistes ja suuremates koduaedades. Tänu oma ehitusele ning 48 V 1,0 kW harjadeta mootori suurele võimsusele ja väändemomendile pakub see toode erakordset vastupidavust. Crameri trimmeriga saab ka kõige nõudlikumaid töid teha kiiresti, tõhusalt ja ohutult. Kiirkinnitusega poolitatav võll laseb seadet mugavalt transportida ja hoiustada.
48 V akutehnoloogia konkureerib edukalt traditsioonilise sisepõlemismootori jõudlusega, kuid sellel on oluliselt madalamad jooksvad kulud ja suurem kasutusmugavus, mistõttu on see ideaalne valik igale majaomanikule. Lisaks kulude ja jõudluse eelistele tagab Cramer 48V sari kasutajale ohutuse, madala vibratsiooni ja -mürataseme. Kasutamisel ei tekita kahjulikke heitmeid. Turvalise töö tagavad kahe nupuga käivitus ja trimmikaitse.
Cramer 48V tooteperekonna akud on vahetatavad kõigi sama platvormi toodete vahel, alates muruniidukitest, puhuritest, hekilõikuritest, trimmeritest mootorsaagideni.
Üks aku mis tahes aias ette tuleva töö teostamiseks.
TEHNILISED ANDMED
48 V harjadeta mootor
Võimsus 1000 W
Mootori kiirus 6300 op/min
Niidukaar 40cm
1 akupesa
Komplektis trimmipea, neliknuga, õlarihm, 2Ah aku ja 1-pesaline laadija
Võlli mõõt 25,4 mm