Tehnikakeskuse ostukonto

Tehnikakeskuse ostukonto- mõistlikum kui mistahes järelmaks

Kui soovid osta kohe, kuid maksta hiljem, siis kasuta Tehnikakeskuse ostukontot. Tehnikakeskuse ostukonto on mõistlikum kui järelmaks, kuna intressi arvestatakse krediidi jäägilt ning tagasi maksad endale sobival ajal ja mahus, mitte fikseeritud maksegraafiku alusel.

Tehnikakeskuse ostukonto on nagu virtuaalne krediitkaart, aga lihtsam ja kiirem. See tähendab, et pärast esmakordse ostu sooritamist Tehnikakeskuse ostukontoga väljastame sulle sinu poolt valitud krediidilimiidi, mille ulatuses saad Tehnikakeskuse e-poest ka tulevikus oste sooritada. 30 päeva jooksul tagasimaksmine on intressivaba ning edaspidi toimub intressiarvestus vaid kasutusel oleva krediidi jäägilt.

  • Kiire ja lihtne– ostu sooritamine 30 sekundiga
  • 30 päeva 0 intress- 30 päeva jooksul tagasimaksmine on intressivaba
  • Paindlik- maksa endale sobival ajal ja mahus (minimaalselt 10 € või 3% kasutatud ostulimiidist kuus)
  • Üks leping, palju oste- erinevalt järelmaksust ei pea iga ostuga uut lepingut sõlmima vaid need lisatakse automaatselt sinu ostukontole
  • Tähtajatu- Kehtib kuni 75. eluaastani ning soovi korral saate selle alati sulgeda, ilma lisanduvate lepingu lõpetamise tasudeta

Tehnikakeskuse ostukonto teenusepakkujaks on Svea Finance AS. Krediidi kulukuse määr on 23,98% aastas ja kuumakse 187,02 € järgmistel näidistingimustel: ostusumma 2000 €, intress 19,5% aastas (fikseeritud), haldustasu 1,95 € kuus, tehingutasu 2,95 €, kogusumma ja tagasimaksete summa 2256,1 € eeldusel, et limiit tagastatakse ühe aasta jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena.