TEFLONMÄÄRE PTFE SPRAY MOTIP 500ML

5,90 

Teflonõli/määre PTFE Spray 500ml, Motip

PTFE ehk teflonõli. Madala hõõrdeteguriga universaalne õli. Tefloniosakestega segatud õlide segu tungib hästi igale poole vahele, nakkub hästi erinevate pindadega ja jätab neile üliõhukese väga libeda kihi. PTFE- õli on väga püsiv ja talub suurt mehhaanilist survet ning temperatuurikõikumisi -50`C kuni +250`C.

KASUTUSVALDKOND:
Mõeldud kasutamiseks nii koduses majapidamises kui tööstustes kus tavalisest madalam koormus, tolmune keskond ja lai temperatuurivahemik. Sobib igasuguste plastist ja metallist detailide ja liidete määrimiseks nagu lukud, liugpinnad, peenmehhanismid, trossid, puksid, rulluisulaagrid, uksehinged. Samuti on ideaalne jalgrattakettide määrimiseks. Teflonmääre poeb kõikide ketilülide vahele ja määrib kogu ketti ühtlaselt. Seob minimaalselt tolmu ja mustust.

TEHNILINE INFO:
Baasained: mineraalõli ja PTFE
Värvus: läbipaistev valge
Tihedus 20°C juures: 0,88g/ml
4 Ball EP-test (AS TM D 2596): 3430 N
4 Ball Wear-test (AS TM D 266): < 0,4 mm Temperatuuritaluvus -50C kuni +250C pH väärtus: neutraalne Silikoonivaba KASUTAMINE: Ennem kasutamist hoiustada toodet toatemperatuuril ja loksutada Soovitav kasutamistemperatuur +5° kuni +30°C Ennem kasutamist soovitav puhastada pinnad PRESTO universaalse tööstuspuhastiga Pihusta vahendit õhuke kiht kõigile määrimist vajavatele pindadele. Parimad määrdeomadused ja õige toime tulevad välja mõnikümmend minutit pärast pihustamist, kui lahustid on aurustunud. kulutama. 11,80 €/L

1 laos

Kohila ladu 1 laos
Keila ladu Laost otsas
Lisa võrdlusesse
Tootekood: 090203 Kategooriad: ,
Kuumakse:
Järelmaksu taotlemiseks valida kassa lehel vastav makseviis.