STIGA E600

1249,00 

STIGA ROBOTNIIDUK E600

Stiga insenerid ja disainerid on arendanud uue põlvkonna robotniiduki STIGA E600, milles on ühendatud uusimad tehnoloogiad ja parimad kasutusmugavused. Liitium-ioon 2,5 Ah akudel töötav robotniiduk suudab niita murualasid suuruses kuni 600m2. Täislaetud akudega võib niiduki järjestikune tööaeg olla kuni 1h 30 minutit. Roboti töövalmiduseks tuleb paigaldada laadimisjaam ja niidetav(ad) ala(d) piirata signaalkaabliga.

STIGA tööd juhivad kaks elektroonilist aju, mis otsustavad kus ja millal niita. Kogu niidetava ala saab jagada kuni kolmeks niidutsooniks. Kompaktne ja kerge Stiga navigeerib sujuvalt erineva kujuga aladel, manööverdades kitsastes kohtades, jätmata seejuures jälgi puudele ja põõsastele. Hästi tasakaalustatud kere suudab niita ka kuni 24 kraadise kaldega nõlvadel või kallakutel. Suure niidujõudluse annavad robotile neli lendtera, mis on teravad kui habemenoad, niidavad 18cm laiuselt ja tagavad tiheda ja tugeva murupinna. Niiduki korpus on valmistatud uudsest materjalist, mis on vastupidav ning summutab hästi müra ja vibratsiooni. Uue robotniiduki üks olulisi eeliseid ongi selle äärmiselt vaikne töörežiim. Ka aia puhkealade ümbruses töötades ei sega ta seal rahu ja vaikust nautivaid puhkajaid. Funktsioonide seadistamiseks on roboti pardapaneelil puutetundlik ekraan. Kuid võimalus on robotit seadistada ja juhtida ka oma nutitelefonist, kasutades STIGA.GO rakendust.

Varguskindluse tõstmiseks on robotit võimalik lukustada STIGA.GO rakenduse abil. Kolm sensorit aitavad tal reageerida ümbritsevale.

Vihmasensor – saadab roboti tagasi laadimisjaama kui sajab vihma.
Takistusesensor – tänu takistuste tuvastamisele robot peatub ja muudab automaatselt liikumissuunda, vältides nii ka terade kahjustamist.
Turvasensor – peatab automaatselt lõiketerad roboti üles tõstmisel.
Uudse lahendusena on robotil eemaldatav pealiskate, mida võib pesta jooksva vee all. Robotil on IPX5 niiskuskaitse. Selline lahendus võimaldab hoida robotniiduki alati puhta ja hooldatuna.

1 laos

Kohila ladu Laost otsas
Keila ladu 1 laos
Lisa võrdlusesse
Tootekood: 2R0101108/ST1 Kategooriad: ,
Kuumakse:
Järelmaksu taotlemiseks valida kassa lehel vastav makseviis.

Lisainfo

Niidetav ala

Max niidetav ala (m)²600
AkuLi-Ion 1×2.5 Ah
Mootori tüüpHarjavaba
Keskmine tööaeg (+- 20%)1h 30 min
Keskmine laadimisaeg1h 0min
Lõiketera läbimõõt (cm)18cm 4 lendtera
Niidukõrgus (mm)20-60mm
Hooldatavad alad3
Bluetooth vastuvõtjaOn
Kaal koos akudega (kg)7,6
VihmasensorJah
Maksimaalne lõikekiirus m/min22
Terade kiirus (rpm)2850
Kaal pakendiga15.7 kg
Mõõtmed pakendiga80.5 × 56 × 41 cm